.

.

Битка јаже 1.5 во x 30ft Пакет Со Чевли Вења Големина 8-Црно Црвено

Битка јаже 1.5 во x 30ft Пакет Со Чевли Вења Големина 8-Црно Црвено

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Битката Јаже Направено Да Трае-Доаѓа Во Дебел Заштитен Ракав за да ги издржи Најтешките Вежби Нема Да Се Разоткрие - Нашите Јажиња се изработени Од Полиестер Со Индустриски Квалитет, А не Од Евтина Пластика. Чевли за кревање тегови-Дизајнирани да Ги Подобрат Перформансите на Кревање - Со Нордиско Кревање Со Врвен Бренд. Optimономски Дизајн - Оптимален за добро заоблени тренингот-Подобро Кросфит И Тегови Добивки. БИТКАТА ЈАЖЕ НАПРАВЕНО ДА ТРАЕ-Доаѓа Во Дебел Заштитен Ракав за да ги издржи Најтешките Вежби.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката