.

.

Комбинација Триаголни Кружни Точки Транспарентен Држач За ЛИЧНА Карта Заштитник Ракав

Комбинација Триаголни Кружни Точки Транспарентен Држач За ЛИЧНА Карта Заштитник Ракав

Оценка на стоката:

DEN 416.00
Достапност
Производот е достапен

Големина : Внатрешна Големина На Картичката : 8,6 см/3,4 инчи 5,4 см/2,1 инчи Класификација : Картичка Ракав. Карактеристика : - Димензии : Внатрешна Големина На Картичката : 8,6 см/3,4 инчи 5,4 см/2,1 инчи; -Изработен Од Издржлив ПВЦ И Издржлив Најлонски Јаже, Подебел Од Стандардниот, Силен И Флексибилен ;- овој ракав со картички удобно одговара на картички со големина на кредитна картичка; - црна силна и издржлива лента е доволна за да ја користите во повеќето сценарија.;- Употреба : сите видови картички како ЛИЧНА карта, Кредитни Картички, Возачка Дозвола, Ознаки За ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Канцеларија, Автобуски Картички, Библиотечни Картички итн. Материјал : Пвц, Најлон. Количина на пакетот : 1 х картичка ракав, 1 х најлон јаже. Големина : Внатрешна Големина На Картичката : 8,6 см/3,4 инчи 5,4 см/2,1 инчи класификација : Карактеристика На Ракавот На Картичката : -Димензии : Внатрешна Големина На Картичката : 8,6 см/3,4 инчи 5,4 см/2,1 инчи-Изработен Од Издржлив пвц И Издржлив Најлонски Ремен, Подебел Од Стандардниот, Силен И Флексибилен-овој ракав со картички удобно одговара на картички со големина на кредитна картичка-црна силна и Издржлива лента е доволна за да ја користите во повеќето сценарија.- Употреба : сите видови картички како ЛИЧНА карта, Кредитни Картички, Возачка Дозвола, Ознаки За ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Канцеларија, Автобуски Картички, Библиотечни Картички итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката