.

.

АИ ДОДАТОК ИНОВАЦИИ Блуи 4 Парче Ранец Во Собата За Предучилишна Девојки &засилувач; Момчиња, Деца 16 Училишна Торба Со Пред Патент Џеб, Сина

АИ ДОДАТОК ИНОВАЦИИ Блуи 4 Парче Ранец Во Собата За Предучилишна Девојки &засилувач; Момчиња, Деца 16 Училишна Торба Со Пред Патент

Оценка на стоката:

DEN 687.84
Достапност
Производот е достапен

4 ПАРЧЕ БЛУИ РАНЕЦ ВО СОБАТА ЗА ДЕЦА - Овој блуи ранец е од суштинско значење ЗА ВРАЌАЊЕ НА УЧИЛИШТЕ Комплетот вклучува 16-инчен блуи ранец со преден џеб со патент со печатење карактер, отстранлива 3д кутија за ручек, шише со вода и крцкава топка за нервоза. ДЕТАЛИ ЗА ДИЗАЈНОТ НА РАНЕЦОТ И КУТИЈАТА за РУЧЕК – ранецот има сублимациски принт на Блуи заедно со Нејзиниот Татко Бандит, Мама Чили и сестра Бинго, а кутијата За ручек го прикажува лицето На Блуи со 3Д уши. 16 " ПРЕДУЧИЛИШЕН РАНЕЦ-ранецот има главна преграда за книги, папки, врзива, таблети и тетратки, преден џеб со патент, 2 странични мрежести најлонски џебови и горна рачка со јамка за шкафче. Се одликува со поместен грб и поместени прилагодливи ремени w/pp веб засилување за дополнителна сила, удобност и вклопување. Мерки 16" х 12" х 5". ИЗОЛИРАНА КУТИЈА ЗА РУЧЕК БЛУИ-забавната 3д отстранлива кутија за ручек има Блуи. Има изолација од пена и водоотпорна постава ПЕВА за да ја одржува храната свежа цел ден на училиште или кога патувате. ИЗДРЖЛИВ-Произведен од полиестер 600 х 300 Д за долготрајни перформанси и безбедност. Доволно издржлив за да трае учебната година, совршен е за одржување училишен прибор или за носење предмети за патување. ЗА ДЕЦА НА ВОЗРАСТ ОД 3+ГОДИНИ. Добијте се што им треба на децата за да се вратат на училиште во еден комплетен сет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката