.

.

Галпада Капак За Дишење Штитници за Шиење прсти 50 парчиња Памук Капак За Прст Памук креветчиња За Прсти Капаци За парчиња Креветчиња Антистатички Капаци На Врвот Н

Галпада Капак За Дишење Штитници за Шиење прсти 50 парчиња Памук Капак За Прст Памук креветчиња За Прсти Капаци За парчиња Креветчиња

Оценка на стоката:

DEN 1507.20
Достапност
Производот е достапен

Памук Испукани Ракави Со Прсти : Изработени од материјал со добра изработка за безбедна употреба. Навлажнувачки Капак На Палецот : има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба. Лесен и удобен за носење и полетување. Градинарски Палец : лесен за употреба и ракување, ви носи многу погодност. Големи Креветчиња Со Прсти За Возрасни : функција за апсорпција на Пот и дишење, одржувајте ги прстите удобни на работа. Креветчиња за палец : лесни за лесно и удобно носење и складирање. Список на пакети 50 х Карактеристики На Капакот На Прстот - Материјал : памук. - Функција што апсорбира пот и дише, одржувајте ги прстите удобни на работа. - Боја : Случајна Боја. - лесен за употреба и ракување, донесе многу погодност за вас. - Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба . Лесен и удобен за носење и полетување. - Големина : 6х2, 3х0, 1см. - Изработен од материјал со добра изработка за безбедна употреба. - лесен за лесен и удобен за носење и складирање. Опис на стоката дали барате професионален, достапен капак на прстот? Дали сте во потрага по цврста, алатка која може да изврши повеќе работни места одеднаш? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашиот професионален капак на прстите мора да ги задоволи вашите потреби.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката