.

.

Половина Трепки, Трепки Природен Изглед 10 Пара Волумен Бришење Трепки Со Јасна Лента Кратка Лента од 10мм Лажни Трепки ТБ02

Половина Трепки, Трепки Природен Изглед 10 Пара Волумен Бришење Трепки Со Јасна Лента Кратка Лента од 10мм Лажни Трепки ТБ02

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

Премиум Синтетички Влакна & 100% Рачно Изработени Удобна Флексибилна Јасна Лента За Трепки. Ултра Лесни и Меки Трепки. 100% Вегански & Суровост Слободен. Висок квалитет за повторна употреба 10 пати и дефинитивно препорачуваме совршен за забава, свадба, фотосесија итн. €Висок Квалитет●Половина Трепки Со Јасна Лента се направени од висококвалитетни увозни хемиски влакна со природен изглед и меки стил, 100% рачно изработени. 100% вегански, без суровост. `+Двојно Искуство И" 0 " Товар. Нашите лажни трепки може да се користат како трепки со двоен оџак. Можете да го користите сами или во комбинација. Тие се многу полесни од вообичаените лажни трепки, така што нема товар. ●Лесен За Употреба Е Лесен За берење од кутиите, без истури. Ве молиме користете пинцети за да ги подигнете трепките од дното наместо совети. Лесен за нанесување и отстранување. ●Погоден За Различни Прилики ● тие се совршени за професионална, салон за шминка, козметичко училиште, шминкер и лична домашна употреба итн. ●100% Гаранција По Продажбата● немојте да бидете загрижени ако не сакате со предметот! Слободно контактирајте не без двоумење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката