.

.

Средна Линија Вентил SBWIB18-5 Hoffman Пареа Воздух Вентил; Топлина Регулатор Плови Тип Вентил; Агол Монтирање; 1/8 во. НПТ; Хромиран Челик

Средна Линија Вентил SBWIB18-5 Hoffman Пареа Воздух Вентил; Топлина Регулатор Плови Тип Вентил; Агол Монтирање; 1/8 во. НПТ; Хромиран Челик

Оценка на стоката:

DEN 665.60
Достапност
Производот е достапен

тивки перформанси : овие мини вентили ќе ја балансираат акумулацијата на воздухот во вашите системи за греење непречено и рамномерно, без подсвиркване, кликнување и удирање супериорен квалитет : тешка хромирана челична конструкција; отпорен на ' рѓа; отпорен на корозија. компактен дизајн : се одликува со уреден, елегантен и супер вкусен дизајн, што го прави идеален избор за тесни простори и украсни апликации. вентилација од типот на плови; инсталира за неколку секунди; го автоматизира вашето проветрување-не е потребна рачна интервенција. безбедна, без протекување врска.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката