.

.

Цртан Филм Бел И Розов Аксолотл Унисекс Новина Чорапи На Екипажот Секојдневен Смешен Луд Фустан Чорапи

Цртан Филм Бел И Розов Аксолотл Унисекс Новина Чорапи На Екипажот Секојдневен Смешен Луд Фустан Чорапи

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

100% Полиестер Машинско Перење. Материјал : 98% Полиестер + 2% Спандекс.Погоден За Мажи Чевли Големина 7,5-12 И Женски Чевли Големина 5,5-10. Чувајте Ги Нозете Шик Во Нашите Новини Чорапи.Овие Смешни Чорапи Ќе Стават Забавен Завршен Допир На Вашите Тимови. Кул 3д Дигитален Принт, Кој Е Моден, Стилски. Нема Потреба Да Се Грижите За Избледување.Само Носете На Работа, На Состанок,Забава, Идеја За Секоја Пригода.Уникатните И Трендовски Дизајн Чорапи Ќе Ви Го Разубават Денот!. Горниот Материјал Ги Одржува Вашите Стапала Суви (Суви Стапала = Помалку Плускавци). Задебеленото Дно Ви Дава Мек Допир И Издржливост, Го Прави Погоден И Удобен За Глуждот И Стапалата. Тие Би Можеле Да Бидат Вашиот Совршен Избор За Подароци За Вашите Сакани Во Празници, Како Ноќта На Вештерките,Божиќ,Денот На Благодарноста ,Денот На Лудите Чорапи, Татко?Ден, Годишнина, Роденден, Свадба Итн. Новина Роденденски Подароци За Вашиот Син, Внук, Сопруг, Момче, Младоженци, Татко Или Дедо. Добро изработените Детали и Конци ќе ги Направат Доволно Издржливи за Долгогодишно Носење.Останете Да Изгледате Добро Дури И По Повеќекратно Перење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката