.

.

Карадастил Гимнастика Мат Преклопување Истегнување Душеци 71x39 x2 Вежба Мускулна Обука Децата Играат Хоризонтална Лента Мат Јога Спорт Звучно Изолирана Домашна Упо

Карадастил Гимнастика Мат Преклопување Истегнување Душеци 71x39 x2 Вежба Мускулна Обука Децата Играат Хоризонтална Лента Мат Јога

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

ЈАПОНИЈА СЕ ПРОТЕГА МАТ СЕРИЈА-Карадастил е Јапонски бренд на гимнастички душеци Ние нудиме преклопни спортски душеци во различни големини и бои, така што сигурно ќе ја пронајдете вистинската подлога за наменетата употреба. Серијата гимнастички душеци на карадастил е посветена на квалитетот, а со повеќе од 10 години искуство во производство и продажба, направивме бројни подобрувања во квалитетот врз основа на повратните информации од клиентите. ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ-Оваа гимнастичка подлога може да се преклопи на четири парчиња и е многу компактна кога е преклопена. Доаѓа и со рачка и е лесен, што го олеснува носењето на децата и жените. ВНИМАТЕЛНО ИЗБРАНИ МАТЕРИЈАЛИ-ткаенината за покривање е изработена од висококвалитетна пвц кожа, а дебелината на ткаенината и дебелината на конците за шиење се подобрени многу пати за да се обезбеди подолг век на траење. Подлогата внатре е изработена од неколку слоеви висококвалитетен материјал ОД ПЕНА ЕПЕ за да се обезбеди топлинска и звучна изолација. Има висок капацитет за апсорпција на удари, но сепак е доволно тежок за да издржи вежбање. ЕВИДЕНЦИЈА НА ПАТЕКАТА-серијата гимнастички душеци е многу еластична, па затоа е стабилна дури и кога стоите на подлогата. Затоа, неговата употреба вклучува истегнување, јога, тренинг на мускули и други вежби, како и детска гимнастика, душеци за танцување и играње. Всушност, душеците се широко користени во спортски сали за обука, приватни спортски сали, градинки, градинки, старечки домови и пензионерски домови, а исто така се широко користени дома. ГОЛЕМИНА И ТЕЖИНА-Димензии : 71"x39" x2 " Тежина : 9,3 Фунти Бои : црна, сина, сива, кафеава, беж, акваблу, зелена, портокалова, жолта, виолетова, црвена и розова. Ова е подлога за истегнување од типот на преклопување на 4 нивоа од серијата гимнастички душеци Карадастил, која се произведува и продава повеќе од 10 години и е подобрена врз основа на повратните информации од клиентите! Душеците за вежбање се користат за различни намени во градинки, градинки, училишни установи, спортски сали, па дури и приватни спортски сали.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката