.

.

SUMPK USB C ДО USB C 3.1 КАБЕЛ 3ft 2 Пакети, 100w Тип C До Тип C Монитор Видео Кабел 4K 60Hz Дисплеј, 10gbps Брз Пренос НА Податоци USB C Кабел Е-Маркер Чип Кабел За Samsung Galaxy, SSD

SUMPK USB C ДО USB C 3.1 КАБЕЛ 3ft 2 Пакети, 100w Тип C До Тип C Монитор Видео Кабел 4K 60Hz Дисплеј, 10gbps Брз Пренос НА Податоци

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

?€100w Кабел За Брзо Полнење●ова е usb 31 тип на кабел c со 100w е-маркер. Надграден интелигентен чип со брзо полнење пд протокол за испорака на енергија. ?€10 GBPS USB C ДО USB C Кабел За Податоци Z : usb-c до usb-c gen 2 кабел е најновата USB верзија НА USB 3.1 Gen 2 со 10gbps пренос на податоци со голема брзина што може да пренесе 10g-датотека само за неколку секунди. ?€4k 60hz Видео Монитор : usb c кабел 3.1 нуди целосна 4k @ 60hz видео резолуција со високи перформанси. Уживајте во УХД гледање ТЕЛЕВИЗИСКИ емисии без замаглување во лагер екран! ЗАБЕЛЕШКА : осигурајте се дека вашиот лаптоп и монитор поддржуваат 4 K резолуција. ?€Широка Компатибилност : usb c до c кабелот за пренос на податоци е компатибилен со сите ставки што ИМААТ USB C Порта, Како Mac Book Pro 2020/2019/2018, Macbook Air 2020, Mac Book 12, New i Pad Pro 11/12.9, Chrome book, Samsung Galaxy S10/S9/S8/Забелешка, S20/S20 Плус, Google Pixel 4 3 2 xl Pixelbook, samsung chromebook pro, NINTENTDO ПРЕКИНУВАЧ, Lg 65 И Oculus Линк Виртуелна Реалност (Vr), Oculus Rift-S Игри, Oculus Потрагата, Oculus Потрагата 2, таблети, Акциони Камери, И Игри Уреди. ?● Што Ќе Добиете Q : 2 Пакети usb c до usb c кабел за пренос на податоци со сите животни технички потпори од SUMPK. Параметар : Име На Производ : 100w usb c до usb c 3.1 gen 2 Кабел Бренд : SUMPK Должина : 3.3 ft (2 пакет) Макс Излез : 20 V 5 A (100 W) датум трансфер : 10gbps Пренос На Податоци Видео Излез : 4 K@60hz Резолуција Е-маркер Чип : да Интерфејс : USB-C До USB-C Широк Компатибилност : Компатибилен Со Type-c Порт Паметни Телефони Mac Book воздух 2018/2019/2020 macbook pro 13" 2017/2018/2019/2020 dell Xps 15/13 IPAD PRO 2018/2020,ipad Air 4 2020 SAMSUNG Galaxy Note 20/ Забелешка 20 Ултра / S20 / s20+ / S20 Ултра / Забелешка 10 / забелешка 10 Плус / A80 google pixel 2/2 XL/3/3xl/3a/3a/4/4 xl и ПОВЕЌЕ повеќе полнач од типот c брзо полнење со usb c ПОРТА OCULUS RIFT-S ИГРИ, OCULUS ПОТРАГАТА, Oculus потрагата 2, Таблети, Акциони Камери, и игри уреди забелешки : 1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката