.

.

ФЕНГДОНГ 35Л Лесен Преклопен Водоотпорен Пакет Патување Мал Пешачки Ранец Дневен Ранец за мажи жени

ФЕНГДОНГ 35Л Лесен Преклопен Водоотпорен Пакет Патување Мал Пешачки Ранец Дневен Ранец за мажи жени

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Најлон поставата €Надграден Дизајн На Влажен Џеб}РАНЕЦОТ ФЕНГДОНГ се издвојува со похуман дизајн за лесна и удобна употреба. Еден голем водоотпорен влажен џеб се додава во предниот дел, може да му дозволи на внатрешниот влажен џеб, за подобро одделување на испотени алишта, крпи или други personal работи по пливање или вежбање. ●НЕСПОРЕДЛИВ КВАЛИТЕТ●Ултра издржлив и Лесен со тежина само 0,78 килограми.Овој ранец е изработен од висококвалитетна најлонска ткаенина отпорна на кинење и вода, Тешки двонасочни сбс метални патенти и подобрени со шипки на главните стресни точки обезбедуваат долготрајна издржливост против секојдневните активности.Дополнителната јачина обезбедена од двослојното долно парче овозможува да се носат повеќе работи. ●Склопувачки и Удобен●лесно може да се преклопи во сопствениот џеб за складирање и да се расплетува кога ќе ви треба. Задолжително за секое патување.Мрежести ремени за рамо што дишат со обилно обложување со сунѓер помагаат во ослободување од стресот од рамото. Задолжително за спорт, пешачење, кампување и патување. ●Голем Капацитет И Повеќе Оддели Со простор За складирање ОД 35 ЛИТРИ, овие карактеристики на ранецот со дизајн со повеќе оддели вклучуваат една главна преграда со патент, еден преден џеб со патент и два странични џебови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката