.

.

елегантнамедицинска РАЧНО ИЗРАБОТЕНА XL 10mm Црна Обсидијан МУШКА 5 ДЕЦЕНИЈА БРОЈАНИЦА КРСТ Католички ЃЕРДАН Менс КУТИЈА ЗА ПОДАРОЦИ

елегантнамедицинска РАЧНО ИЗРАБОТЕНА XL 10mm Црна Обсидијан МУШКА 5 ДЕЦЕНИЈА БРОЈАНИЦА КРСТ Католички ЃЕРДАН Менс КУТИЈА ЗА ПОДАРОЦИ

Оценка на стоката:

DEN 591.84
Достапност
Производот е достапен

Произведено во САД Или Увезено елегантнамедицинска РАЧНО ИЗРАБОТЕНА XL 10mm Црна Обсидијан МУШКА 5 ДЕЦЕНИЈА БРОЈАНИЦА КРСТ Католички Ѓердан Менс Кутија ЗА ПОДАРОЦИ. Помилување крст големина : 2.5 см), марија и исус медал : 2.0 см, материјал : Метал Позлатени Сребро, ОД ИТАЛИЈА. ГОЛЕМИНА НА БРОЈАНИЦА : 25"(65СМ) Должина Од крстот до крајот, должина на обемот на ѓердан од бројаница : 78см/30"-88см/35". БОЈА : црна, МУШКА : 10 ММ. жал ми е поради границата на мојата камера, не можам да ви ја претставам целосната убавина на оваа мушка. Ако имате шанса да ја добиете Оваа Бројаница, не заборавајте да и се восхитувате под светлина.Оваа Бројаница ќе стане дел од вашиот живот! Ако имате какви било прашања или ви требаат повеќе информации за овој или кој било друг производ, ве молиме испратете ми е-пошта.Ве молиме, одвојте момент да ги разгледате другите прекрасни предмети за накит во мојата продавница и додајте ме на вашата листа на омилени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката