.

.

Ако мојата уста не го каже тоа, моето лице сигурно ќе

Ако мојата уста не го каже тоа, моето лице сигурно ќе

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Висококвалитетната кригла го прави совршен подарок за секого Печатени само на најквалитетни чаши. Печатењето никогаш нема да избледи без разлика колку пати ќе се измие. Спакувани и испорачани ОД САД. Машина за миење садови и микробранова печка безбедно. Испорачано во пакет од стиропор по нарачка за да се осигура дека ќе пристигне совршено.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката