.

.

СЕДИШТЕ 4х6 Ѕид Виси Рамки За Слики Колаж со 4 Отворање Потресени Бели Рамки

СЕДИШТЕ 4х6 Ѕид Виси Рамки За Слики Колаж со 4 Отворање Потресени Бели Рамки

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Дали сакате да додадете живот и енергија во вашиот дом? Додавањето ѕидна уметност е едноставен начин за украсување, а многу парчиња се доволно лесни за да се направите сами. Совршен за прикажување на повеќе фотографии без да висат повеќе мали рамки. Големина : Прикажување 4х6инч слики. Пакет вклучени : 4 Рамка Виси Колаж(1 пакет ). Рамка Материјал : мдф дрво. Ориентација : Хоризонтална. Материјал За Заштита На Фотографии : Стакло. Мат Вклучени : Не. Тип На Монтирање : Виси. Боја : Потресена Бела Боја. 4х6 рамки за слики надвор големина е 7,08 Л x 5,51 W x 0,6 H Инчи може да собере 4х6 фотографии, лесно се ставаат фотографии со системот за клипови на задниот дел од рамките. Рамките за слики 4х6 се изработени од висококвалитетно дрво ОД МДФ со стакло со висока дефиниција, изгорените потресени бели акценти многу одговараат на секој ѕид. Прекрасни рамки за слики, совршен подарок За Божиќ, Денот на Благодарноста, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Роденденот, Годишнината. Совршен за прикажување на повеќе фотографии 4х6 без да мора да висат повеќе мали рамки, поставени само на ѕид хоризонтално.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката