.

.

Ступел Индустрии Шик Внатрешни Сукуленти И Кактуси Модерна Керамика Врамена Ѕидна Уметност

Ступел Индустрии Шик Внатрешни Сукуленти И Кактуси Модерна Керамика Врамена Ѕидна Уметност

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

Димензии : 24 х 1 Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Создадете прекрасни уметнички прикази со учење и слоевитост на нови уметнички дела на вашите ѕидови. Едноставно одморете го уметничкото дело на рамна површина за креативна и чиста презентација. Совршен за празни полици или камини, не е потребна инсталација или чистење. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Боите на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Дизајн Од Зивеи Ли. време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови "Врамени Ѕидни уметнички дела Со Текстура На Giclee". Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платнени производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на секој простор. Секое парче е монтирано со рамка од бело дрво од 1,5 инчи, која е подготвена за закачување! Барате изјава? Имаме големи уметнички дела на располагање. Ступел Индустрии обезбедува квалитетна ѕидна уметност и украсни додатоци повеќе од четириесет години.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката