.

.

Дивит Шилп Кремирање Урна За Човечка Пепел Со Сатенска Кеса, За Возрасни До 200 фунти | Големи Рачно Изработени Погребни Урни

Дивит Шилп Кремирање Урна За Човечка Пепел Со Сатенска Кеса, За Возрасни До 200 фунти | Големи Рачно Изработени Погребни Урни

Оценка на стоката:

DEN 1037.60
Достапност
Производот е достапен

СООДВЕТЕН КАПАЦИТЕТ и ГОЛЕМИНА : Урната за Кремирање доаѓа со димензии 10,5 х 6,5 € 6,5 инчи Неговиот капацитет се пресметува на приближно 200 кубни инчи. Ова е повеќе од доволно за потребите на една личност. Има доволно простор за чување на нашите најблиски и не може да има прашање за ризикот од преплавување или какви било други проблеми поврзани со капацитетот што би можеле да се појават. ИЗГРАДЕНА ЗА ИЗДРЖЛИВОСТ и СИГУРНОСТ : Урната За Кремирање е направена со висококвалитетен метал. Ова нуди одлична издржливост и сигурност. Користениот метал гарантира долг рок на траење на урната. Не треба да се грижите за тешкотиите при често менување На Урната. Сигурно ќе трае со години. Капакот е добро навој што може безбедно да ја складира пепелта. Капакот дури и ќе преживее, ако, падна на подот. ЕЛЕГАНТЕН И КАРАКТЕРИСТИЧЕН ДИЗАЈН : урната е изработена на многу елегантен и класичен начин. Дизајнот е многу карактеристичен и се издвојува. Урната додава на декор на внатрешноста на куќата, без разлика каде се чува. Тоа може да биде погодно чувано на полица или ѕидна рамка. Урната доаѓа со филц на дното на садот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката