.

.

Minuteman Меѓународниот Acton 5-Парче Камин Алатка Во Собата

Minuteman Меѓународниот Acton 5-Парче Камин Алатка Во Собата

Оценка на стоката:

DEN 2475.84
Достапност
Производот е достапен

Црна; 30-инчен ч Алатките се цврсти и правилно избалансирани; за да обезбедиме издржливост, користиме тежок цврст месинг или челик во нашите прачки. Рачки дизајнирани да одговараат на раката; секој е трајно врзан за прачката, така што нема да се ослободи со употреба. Клешти дизајнирани за лесно манипулирање со трупци; Цврстите навртки уверуваат дека клештите работат непречено и нема да штракаат или да се распаднат. Фрлени лавици се поднесуваат за време на собранието, обезбедувајќи непречено вклопување за алатки. Комплетот Алатки Актон има класичен стил на рачка со топка со едноставна тркалезна основа. Овој радијален сет содржи четири алатки-покер, клешти, лопата и природна четка од тампико влакна. Штандот има едноставна кружна основа од леано железо и централна рачка за поместување на комплетот со алатки што висат на место. Направени со цврсти леани рачки и основа, и цврсти прачки за добра рамнотежа и тежина. Додадете еден Од нашите едноставни Екрани За Камин Со црн Минутен Човек За класичен и ненатрупан стил на камин.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката