.

.

Пбкинкм Ротирачки Нож Решетката Мултифункционален Стави Кујна Ножеви Стапчиња За Јадење Сечкање Одбор Кујна Полици

Пбкинкм Ротирачки Нож Решетката Мултифункционален Стави Кујна Ножеви Стапчиња За Јадење Сечкање Одбор Кујна Полици

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

Мултифункционална ротирачка решетка за ножеви, складирање на партиции - задебелен материјал - голем капацитет Лесно складирање на целиот кујнски хаос, може да се вчита зголемен дизајн на капацитет. Стапчиња за јадење и лажици област "покривка за заштита од прашина", грижа за вашето семејство. кујнски прибор за преграда со Голем капацитет секој има свој дом, кујната со поделена преграда има разумен дом за складирање. Брзо одводнување на кујнски прибор за да се намали растот, да се избрка мирисот што ја чува храната. Мултифункционална ротирачка решетка за ножеви, складирање на партиции - задебелен материјал - голем капацитет лесно складирање на целиот кујнски хаос, зголемен дизајн на капацитет може да се вчитаат стапчиња за јадење и лажици "покривка за заштита од прашина", грижа за преградата за кујнски прибор со Голем капацитет на вашето семејство секој има свој дом, кујната со поделена преграда има разумно складирање домашна дренажа на кујнски прибор за да се намали растот , да се избрка мирисот што го чува името на прехранбениот Производ : мултифункционален држач за нож во боја на производот : материјал за црна рамка : материјал за панел за боја за печење со висока температура : метално пакување : држач за нож совети за топење : производот може да има разлики во бојата поради проблеми со рендерирање на бои, ве молиме преовладувајте во натура.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката