.

.

ЗМЛСЕД Гроздобер Природни Налепници, 40 парчиња Цвеќиња Декоративни Ретро Налепници Лепило Акварел Tетски Трендовски За Бележник Лаптоп Кожи Албум DIY Занает Дневен

ЗМЛСЕД Гроздобер Природни Налепници, 40 парчиња Цвеќиња Декоративни Ретро Налепници Лепило Акварел Tетски Трендовски За Бележник Лаптоп

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

●НАЛЕПНИЦИ за ДЕКОРАЦИЈА € Вклучувајќи уникатни дизајни 40 Парчиња гроздобер трендовски убави живописни симпатични налепници за теми во секое пакување, најдобри налепници за подароци за занаетчиство за вашите деца, девојки, пријатели, љубовници до сам декорација € ДОБАР ВИСКОЗИТЕТ ●издржливите водоотпорни налепници направени со висококвалитетен винил, се држат до повеќето површини, рамни или закривени, без остатоци по отстранувањето. ●Мали и МАЛИ ТРЕНДОВСКИ РЕТРО НАЛЕПНИЦИ ● прекрасната Налепница е мала . Можете да користите налепници за цвеќиња за украсување на вашиот бележник дневен планер. ●ШИРОКА АПЛИКАЦИЈА ●Разноврсните Налепници се совршени за персонализирање на декорацијата за лаптоп ,скејтборд ,багаж ,фрижидери, чаши за кафе, компјутери, тастатури, шишиња со вода, Хидро Колби, тетратки, списанија. Тие исто така можат да ги красат вашите пакети за подароци и пликови. ●ЛЕСЕН за УПОТРЕБА ● Исчистете ја површината И чувајте ја без вода, потоа излупете ги налепниците и нежно ставете ги на површината. VSCO налепници е еден од основните елементи VSCO девојка. налепниците за ур се направени од винил, еколошки и водоотпорен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката