.

.

СЕПТЛС40504801108857 - 3м Абразивни Ремени За Површинска Климатизација На Скоч-Брит - 048011-08857

СЕПТЛС40504801108857 - 3м Абразивни Ремени За Површинска Климатизација На Скоч-Брит - 048011-08857

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Произведено во Сад 405-048011-08857 Карактеристики : - Засилената подлога нуди добра флексибилност. - Брзина : 6500 сфпм. Тип На Производ : - Неткаен Абразиви. Димензии : Вкупна Тежина На Производот : -0,04 Фунти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката