.

.

Ремис Спортски Ракавици 1 ПАРЧИЊА Ракавици Warm И Зима Топли Ракавици Екран На Допир Ракавици Со Целосен Прст Спортски Ракавици На Отворено Долг Прст Машки

Ремис Спортски Ракавици 1 ПАРЧИЊА Ракавици Warm И Зима Топли Ракавици Екран На Допир Ракавици Со Целосен Прст Спортски Ракавици На

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Влага фитил и дише Чувајте ги рацете суви+ткаенината што ја отстранува влагата помага да испари потта и издувните гасови. Погоден за јавање коњи, планински велосипедизам, теретана или други спортови. ☤Повеќе разумна двострана заштита никогаш не е подебела од оваа тенка дланка задебелена сбр палма, а задниот дел од раката е мек и еластичен. ☤Сбр пополнување шок апсорпција безбедност дланката е исполнета на повеќе места за ублажување на вкочанетоста на зафатот, зголемување на триењето и подобрување на безбедноста. ☤Задниот дел на раката е покриен со лепак за да се спречи паѓање и враќање назад, а голема површина на лепак е покриена за заштита на зглобот на прстот. ☤Двостраната вентилација не е жестока, дише и одвлажнува. Карактеристики : сбр амортизирањебојка : црна големина : 8 * 22см материјал : неткаен ткаенинаброј на парчиња : 1пц.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката