.

.

Жедни прилики Подметач, Наутички Икат-ВТОРИ, Разнобојни

Жедни прилики Подметач, Наутички Икат-ВТОРИ, Разнобојни

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

4 Комплет Од Четири Подлоги. Плута Поддршка На Секој Подлога. Материјал : Каменина. Секој Подметач Има 4,25" Квадратни. Со широк избор на трендовски дизајни, Жедните камени Прилики Подлоги се стилски начин да се нагласи секој дом. Печатењето во целосна боја и подлогата од плута ќе обезбедат дополнителен слој на заштита на која било површина и ќе изгледаат убаво во исто време. Големината 41/4" е совршена за вашиот омилен пијалок. Уживајте во најдобрите работи во животот Со Жедни Камени Прилики Подлоги.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката