.

.

Срање-Шоу-Супервизор Капи За Мажи Жени Тинејџери Гроздобер Прилагодливи Бејзбол Капа Опремени Камионџија Шапка Греј

Срање-Шоу-Супервизор Капи За Мажи Жени Тинејџери Гроздобер Прилагодливи Бејзбол Капа Опремени Камионџија Шапка Греј

Оценка на стоката:

DEN 41.44
Достапност
Производот е достапен

100% Полиестер Затворање на кука и Јамка. Миење Раце Само. Одличен Матерлал : овој стилски дизајн и висококвалитетно бејзбол капа е направен 100% полиестер. Големината На Повеќето Луѓе Капи : Висина 3,5 Инчи, раб 2,7 во долга, ширина 7 инчи. На задниот дел од шапката има прилагодлив велкро, кој може да се прилагоди на 22-23 во (55-59 см). Останете Безбедни Под Летното Сонце : Престанете да го ризикувате вашето здравје и безбедност со одење на отворено без соодветна заштита од сонце. заштитете ја кожата од штетните ув зраци и држете ја косата подалеку од лицето и очите носејќи ја оваа удобна бејзбол капа за време на сите активности на отворено. Повеќе Употреби : Нашите кул капи се совршени за вас, погодни за сите сезони, работа, шопинг, излегување, спорт, активности на отворено, патување, риболов,излегување со пријателите, активности на отворено како бејзбол, велосипедизам, кампување, трчање, теретана, пешачење, работа на отворено, градинарство, патување, летен одмор на плажа и пешачење итн.и секојдневна употреба. Тато Капи Се Уникатни Подароци За Празниците : Одлични подароци за мажи жени тинејџерски момчиња девојки пријатели, тато, сопруг, дечко, како и сите што ги сакате.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката