.

.

Coolboyer 100ML Ананас Кристално Стакло Парфем Спреј Шише Краток Спреј Атомизатор Мирис Пумпа Полнење Шминка Алатка

Coolboyer 100ML Ананас Кристално Стакло Парфем Спреј Шише Краток Спреј Атомизатор Мирис Пумпа Полнење Шминка Алатка

Оценка на стоката:

DEN 768.00
Достапност
Производот е достапен

Материјал : Стакло Големина : Околу 10, 5х7х6см/4, 13х2, 75х2, 36 инчи. Гроздобер стил, украс за дневната соба. Исто така, може да биде добар избор за подарок за вашите пријатели, ќе им се допадне. Додадете елегантен декор за вашата бања и маса за облекување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката