.

.

Студио 55Д Сент Тропе Црн Метал И Проѕирно Стакло Овална Декоративна Чинија

Студио 55Д Сент Тропе Црн Метал И Проѕирно Стакло Овална Декоративна Чинија

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

21 3/4 "широк х 14" длабок х 9 " висок Тежи 12,13 килограми. Црна завршница преку железна основа. Јасно калено стакло сад. Современа модерна овална декоративна чинија Од Студио 55Д.Безбедно за храна. Садот е отстранлив од основата. Само за внатрешна употреба. Прифатете примамливо контурирана силуета која обликува стилски изглед на ова уметничко акцентно парче идеално прилагодено за поставување на место со висока видливост. Овој овален декоративен сад ја рефлектира органската уметност прилагодена на софистицирани дисплеи со обликуван овален сад обликуван од проѕирно калено стакло, поставен на врвот црна завршна железна основа инспирирана од природата. Безбеден за храна, Овој сад Од Студио 55Д се удвојува како држач за овошје или јадење за сервирање и секојдневно украсување на модерниот декор. Додадете удобност и елеганција во вашиот дом со оваа линија на декор акценти и мебел инспириран од традиционалниот Европски дизајн и Британското наследство.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката