.

.

1FT 90 Степен USB C Кабел Краток, 3Pack Прав Агол USB Тип C Полнач Кабел Брзо Полнење, 3A USB a ДО USB C Најлон Плетенка Кабел За Samsung Galaxy S22/S20 FE/S10, Забелешка 20/10 Плус, A03s, Moto G, LG, PS5

1FT 90 Степен USB C Кабел Краток, 3Pack Прав Агол USB Тип C Полнач Кабел Брзо Полнење, 3A USB a ДО USB C Најлон Плетенка Кабел

Оценка на стоката:

DEN 127.84
Достапност
Производот е достапен

УСБ Ц кабелот со кратка должина од 1 стапка е совршен за Вашата Банка за Напојување и Станиците за Полнење Пренослива големина, полесно се става во вреќи или џебови, останете организирани, заштедете простор, лесен за носење и анти-заплеткување, кои обезбедуваат погодност и ефикасност за вас. Може да се користи со куќиште за телефон Од Отербокс, дозволената максимална дебелина е 5,5 мм(0,22 инчи), инаку не може целосно да се вметне. Ве молиме чувајте ги каблите подалеку од вода или влажна средина. Ве молиме приклучете го и исклучете го кабелот за полнење хоризонтално. Ве молиме контактирајте Го Нашиот Сервисен Тим ако не сте сигурни за соодветноста. Ве молиме, не користете струја над 3 Ампери струја на овој кабел. Qurfortable & Издржлив q1foot прав агол молња кабел е совршен за полнење на вашиот телефон со моќ банка или автомобил полнач; Анти-заплеткување, лесен за носење. И е докажано нераскинливо откако ќе се тестира за превиткување ????? времиња. €€Подобро Корисничко Искуство Q Ова 90 степен "L" дизајн прав агол usb c кабел е дизајниран од страна на професионални дизајнери. Обезбедува одлично искуство со удобност и удобност кога играте игри, прелистувате Тикток и читате е-книги итн. 3а Брзо ПОЛНЕЊЕ&СИНХРОНИЗАЦИЈА На Податоци●Ново надградено 8-јадро дебело конзервирано бакарно јадро жичано тело го максимизира брзото и стабилно полнење, поддржува до 3а брза брзина на полнење и 480 Mbps висок пренос на податоци што може многу да ви заштеди време.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката