.

.

Бентобен Ipad 9-Та Генерација Случај, Ipad 8-Та Генерација Случај, Ipad 7-Та Генерација Случај, iPad 10.2 2021/2020/2019 Случај, Сјај Светкаво 3 Слоја Отпорен На Удари Заштитен Капак На

Бентобен Ipad 9-Та Генерација Случај, Ipad 8-Та Генерација Случај, Ipad 7-Та Генерација Случај, iPad 10.2 2021/2020/2019 Случај, Сјај Светкаво

Оценка на стоката:

DEN 399.84
Достапност
Производот е достапен

3 ВО 1 Цврста Структура Блинг Блинг Стил. Деца Пријателски. Сјајот блинг светкаво заштитен i Pad 9 / 8 / 7 Генерација 2021 / 2020 / 2019 случај го прави вашиот таблет изгледа модерен и привлечен секој ден. Тенок и лесен случај, не додавајќи големо на вашиот i Pad, погодно е да го однесете вашиот i Pad каде било како што сакате. Дизајн Без Раце : Различни позиции за гледање за прилагодување за удобно гледање филмови и пишување тастатура. Можете лесно да гледате филмови, видеа или да остварувате видео повици со други луѓе во режим на пејзаж. Едноставно и практично. Лесен за инсталирање и демонтирање, удобен за ставање или вадење на i Pad колку што ви треба. Подигнати усни и усни на предниот раб за заштита на камерата и екранот од неочекувани гребнатини при секојдневна употреба. Акумулацијата на прашина исто така ќе биде минато. Премиум синтетичката кожа и мазната текстура обезбедуваат одлично искуство со рачно држење. 1x apple i Pad 9 / 8 / 7 Генерација 2021 / 2020 / 2019 Случај. Ве молиме запомнете : i Pad 10.2" 2021 / 2020 / 2019 Само Додатоци, i Pad И Заштитник На Екранот не се вклучени. Компатибилни Модели На Таблети : оваа заштитна кутија за таблети бентобен сјај е погодна само За Нова apple i Pad 9-Та Генерација 10.2" 2021 (Број На Модел : A2603 / A2604 / A2605) / ipad 8-ма Генерација 10.2" 2020 објавена (број На Модел : a2270 / A2428 / A2429 / A2430) / i Pad 7-Ма Генерација 10.2" Објавен 2019 (број На Модел : а2197 / а2198 / а2200), не е компатибилен Со Други Модели На Таблети (Не Е Вклучен Заштитник На Екранот). Симпатична и елегантна футрола отпорна на удари за вашиот нов i Pad 2021 / 10. Премиум Материјали : Изработени од висококвалитетна издржлива стп (синтетичка) кожа со фина изработка ефикасно заштитете ја Вашата Нова i Pad 9-та / 8-та / 7-та Генерација 10,2 инчи 2021 / 2020 / 2019 против капки, шокови, удари и гребнатини при секојдневна употреба. Мазна површина и убава текстура, се разбира, целосно е против лизгање, повеќе од удобно да го држите вашиот нов i Pad во раце со вклучена оваа заштитна кутија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката