.

.

мас Шарени Елен Фестивал Шема Чистење Крпа Екран Почиста 2 парчиња Велур Ткаенина

мас Шарени Елен Фестивал Шема Чистење Крпа Екран Почиста 2 парчиња Велур Ткаенина

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа. Карактеристика : - Правоаголна форма; - се Користи за брзо отстранување на отпечатоци од прсти, прашина и дамки од површините; - мека велур ткаенина : безбедно полирање на површини без изгребани или траги; - Еднократно И долготрајно; - Се Продава за 2 во комплет; - Најдобар избор за вас и вашите пријатели за чистење површини, како што се очила, леќи за камера, телефони, екрани и огледала и многу повеќе. Материјал : Велур Ткаенина. Количина на пакетот : 2 х очила крпа. Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи)Класификација : очила крпа карактеристика : -Правоаголна форма-Се Користи за брзо отстранување на отпечатоци од прсти, прашина и дамки од површините-мека велур ткаенина : безбедно полирање на површини без изгребани или траги-Еднократно И долготрајно-Продадено за 2 во комплет-Најдобар избор за вас И вашите пријатели за чистење површини, како што се очила, камера леќи, телефони, екрани и огледала и многу повеќе.Материјал : Велур Ткаенина Пакет Количина : 2 x очила клучни зборови : Канцеларија,Божиќ,очила крпа,Шарени,Микрофибра,Лист,Крпа За Чистење, Елен, Очила Почиста, Фестивал,Избришете Алатки,Силуета ,Алатки За Чистење,Илустрација,Додатоци За Чистење,Шема,Крпа,Чистење На Екранот, Чистење Панодијтинкер сака да ги донесе идеите на сите во реалност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката