.

.

Либи РЛБУ001 Гибралтар Пехар Бр. 15247 Сода Стакло

Либи РЛБУ001 Гибралтар Пехар Бр. 15247 Сода Стакло

Оценка на стоката:

DEN 1162.24
Достапност
Производот е достапен

Гаранцијата на производителот не може да се примени Големина на производот : Дијаметар (Дијаметар х Висина) 3,6 (3,4 х 3,4 инчи (92 х 86 х 175 мм). Тежина : 14,1 мл (415 гр). Материјал : Стакло. Земја На Потекло : САД. Капацитет (кк) : 340. Број На Производителот : Број 15247, Дијаметар (Дијаметар х Висина) : 3,6 х 6,9 инчи (92 х 175 мм), Капацитет : 13,4 фл оз (340 кубика); либи Тамблер и Барвер Дуратуг прес обликуваните производи се третираат со уникатна термичка обработка на либи за зајакнување на устата. Греењето и ладењето ја подобруваат издржливоста на стаклото и го елиминираат товарот на стаклото и се стврднуваат случајно, во случај на кршење, нема да се скрши како стакло. Гибралтар Гибралтар Серија *ве Молиме користете ја количината на предметот при поставување на вашата нарачка. Произведено во САД.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката