.

.

Држач за цевки-Пластична Решетка За Епрувета 60 Држач За Дупки Пластична Решетка За Решетки За Складирање Лабораторија 3 Слоја Дупка од 16 мм

Држач за цевки-Пластична Решетка За Епрувета 60 Држач За Дупки Пластична Решетка За Решетки За Складирање Лабораторија 3 Слоја Дупка

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Висок Квалитет : Држачот За Цевки е изработен од висококвалитетна пластика, мала тежина и се одвојува Карактеристика : 60 дупки решетката за епрувета може да собере 60 цевки со дијаметар помал од 16мм. Лесен За Употреба : Лесен за расклопување и инсталирање, удобен за носење. Предности : три-ниво дизајн дозволува удобен вметнување и отстранување на цевки. Лесно За Чистење : Издржлив И долг работен век, лесен за чистење. Опис : Ако сте научник или лекар кој редовно ја тестира течноста, мора да знаете како е да тропате преку епрувета. Оваа решетка е многу корисна за правење повеќе тестови одеднаш без истурање, а исто така е одлична за сушење на епруветите по чистењето, бидејќи има дупки за проветрување на дното. Држачот за цевки е економична и решетка за заштеда на простор за вас.Карактеристики : Висок Квалитет : Држачот За Цевки е изработен од висококвалитетна пластика, мала тежина и се одвојува.Карактеристика : 60 дупки решетката за епрувета може да собере 60 цевки со дијаметар помал од 16мм. Лесен За Употреба : Лесен за расклопување и инсталирање, удобен за носење.Предности : три-ниво дизајн дозволува удобен вметнување и отстранување на цевки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката