.

.

Си Новини Џеб Цицки Сад, 30 Брои

Си Новини Џеб Цицки Сад, 30 Брои

Оценка на стоката:

DEN 1540.80
Достапност
Производот е достапен

Мулти-Боја Возрасни новини. Со шарени етикета. Џеб Цицки Рибен Сад 30 парчиња точка на купување дисплеј. Исчистете го садот со шарена етикета. Боја Мулти-Боја. Сеуште можеш да се забавуваш со ити бити цицки. Возрасни новини.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката