.

.

Вежба ЗА Зафат за Раце 2 парчиња Вежба За Зајакнување На Гитара Вежба За Прсти Тренинг За Сила На Зафат За Раце Вежба За Прсти За Почетници Музичар Детска Гитара

Вежба ЗА Зафат за Раце 2 парчиња Вежба За Зајакнување На Гитара Вежба За Прсти Тренинг За Сила На Зафат За Раце Вежба За Прсти За Почетници Музичар

Оценка на стоката:

DEN 102.40
Достапност
Производот е достапен

Вежбањето на прстите и раката помага да се одржи флексибилноста, силата и подвижноста при рачна умешност Мајсторот за прсти е погоден за спортисти и музичари како што се вежбач за прсти за гитара и така натаму. Можете да го користите додека сте во чекалната во канцеларијата на лекарите или седите на вашето биро на работа. Умерена големина, совршено чувство, лесно за носење. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив за употреба. Опис Оваа ставка е пренослив практичен тренер за вежбање прсти за тренирање на силата на прстите, издржливоста, флексибилноста и координацијата при свирење инструменти. Ergономскиот дизајн ви овозможува да го држите во дланката и меките капачиња на копчињата нудат удобно и анти-лизгање притискање.Карактеристики-Боја : Црвена.- Материјал : Силикон.- Големина : околу 7х0, 8х0, 8см.- Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив за употреба.- Мајсторот за прсти е погоден за спортисти и музичари како што се вежбач за прсти за гитара и така натаму.- Умерена големина, совршено чувство, лесно за носење.- Вежбањето на прстите и раката помага да се одржи флексибилноста, силата и подвижноста при рачна умешност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката