.

.

Cliganic Памук Круга &засилувач; Јојоба Масло Во Собата

Cliganic Памук Круга &засилувач; Јојоба Масло Во Собата

Оценка на стоката:

DEN 287.84
Достапност
Производот е достапен

ВКЛУЧЕНИ : Премиум Памучни Кругови (300 Брои) И Органско Масло Од Јојоба (4оз) ОРГАНСКО МАСЛО ОД ЈОЈОБА-Може да се користи како хидратантна крема, отстранување шминка и многу повеќе. ПРЕМИУМ ПАМУЧНИ КРУГОВИ-Меки, Без Влакненца, Хипоалергични. СУРОВОСТ СЛОБОДЕН, ПРИРОДНО. КЛИГАНСКИ 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО-БЕЗ РИЗИК! Вложуваме многу напор во производство на квалитетни производи кои ќе ги исполнат очекувањата на нашите клиенти. И стоиме зад секоја ставка што ја правиме, 100% . Ако не сте задоволни целосно со вашето купување, ние ќе бидеме среќни да го замениме или да ви издадеме целосна наплата. ВКЛУЧЕНИ : Премиум Памучни Кругови (300 Брои) И Органско Масло Од Јојоба (4оз). ОРГАНСКО МАСЛО ОД ЈОЈОБА-Може да се користи како хидратантна крема, отстранување шминка и многу повеќе. ПРЕМИУМ ПАМУЧНИ КРУГОВИ-Меки, Без Влакненца, Хипоалергични. СУРОВОСТ СЛОБОДЕН, ПРИРОДНО. КЛИГАНСКИ 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО-БЕЗ РИЗИК! Вложуваме многу напор во производство на квалитетни производи кои ќе ги исполнат очекувањата на нашите клиенти. И стоиме зад секоја ставка што ја правиме, 100% . Ако не сте задоволни целосно со вашето купување, ние ќе бидеме среќни да го замениме или да ви издадеме целосна наплата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката