.

.

FZZDP 1pc Врата Од Легура На Цинк Запира Држач За Врата Држач За Врата Тоалетна Врата Скриена Врата Мебел Хардвер

FZZDP 1pc Врата Од Легура На Цинк Запира Држач За Врата Држач За Врата Тоалетна Врата Скриена Врата Мебел Хардвер

Оценка на стоката:

DEN 1694.24
Достапност
Производот е достапен

Заштитете го ѕидот од судир, допрете ја мушката за да цицате, молчете и заштитете се Удирање/удирање-бесплатна двојна намена, флексибилен метод на инсталација, инсталација и фиксирање на удирање, без удирање за да се избегне оштетување на ѕидот. Материјал од легура на цинк, силен и издржлив, квалитетен избор на материјал, антикорозија и анти- ' рѓа. Топката е тркалезна и мазна, операцијата е мазна, а хуманизираниот дизајн е лесен за употреба. Помеѓу отворање и затворање, тивко, тивко отворање и затворање, не го нарушува вашиот одмор. Заштитете го ѕидот од судир, допрете ја мушката за да цицате, молчете и заштитете се. Удирање/удирање-бесплатна двојна намена, флексибилен метод на инсталација, инсталација и фиксирање на удирање, без удирање за да се избегне оштетување на ѕидот. Материјал од легура на цинк, силен и издржлив, квалитетен избор на материјал, антикорозија и анти- ' рѓа. Топката е тркалезна и мазна, операцијата е мазна, а хуманизираниот дизајн е лесен за употреба. Помеѓу отворање и затворање, тивко, тивко отворање и затворање, не го нарушува вашиот одмор. Материјал : легури на цинк погодни за опсег на висина на шевовите на вратата : 12-30мин метод на инсталација : удирање, без удирање боја : црна, сребрена бела, металик сива, златна заштитете го ѕидот од судир, допрете ја мушката за да цицате, молчете и заштитете се.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката