.

.

Додатоци за глејд Миризливо Масло За Полнење, Ѕиден Приклучок Со Есенцијално Масло, 6,39 fl. оз, 9 кт.

Додатоци за глејд Миризливо Масло За Полнење, Ѕиден Приклучок Со Есенцијално Масло, 6,39 fl. оз, 9 кт.

Оценка на стоката:

DEN 460.80
Достапност
Производот е достапен

Топла, расцутена покана за затворање на очите и Приклучок за лебдат во новиот, целосно ре-дизајниран, најприлагодлив грејач до 150 дена континуиран Дифузен Мирис Глејд Чиста Ванила Прегратка Додатоци Миризливото Масло ги освежува просториите со долготрајно пакување со миризливи масла доаѓа со 9 Полнење Масло

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката