.

.

Шпионски-Fy Iphone 13 Pro Случај Со Капаци На Камерата Напред И Назад | Заштитете го вашиот iPhone И Приватност | 6-Метарски Пад Доказ | 6,1 Инчен | Заштита На Камерата Од Валента.

Шпионски-Fy Iphone 13 Pro Случај Со Капаци На Камерата Напред И Назад | Заштитете го вашиот iPhone И Приватност | 6-Метарски Пад Доказ

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШИОТ IPHONE 13 Pro и ВАШАТА ПРИВАТНОСТ : овој iphone 13 Pro случај со капаци на камерата истовремено го штити вашиот i Phone од оштетување и спречува хакирање на камерата Сајбер-криминалците сакаат да пристапат до камерите на вашите уреди за да можат да ве надгледуваат или уценуваат. Со овој елегантен и елегантен телефон за приватност, можете да ја вратите контролата врз вашата дигитална приватност. Лизнете го капакот на камерата на i Phone на своето место и исклучете ги светлата на сите несакани гледачи. ВАЖНО : Оваа Кутија За Приватност на i Phone е наменета САМО за i Phone 13 Pro 6,1 ИНЧИ. Ве молиме проверете дали овој случај одговара на вашиот модел. За да го проверите ова на вашиот i Phone, одете Во Поставки > Општо > За > Име На Модел. ЗАШТИТА ОД ВОЕНО ОДДЕЛЕНИЕ, ДОКАЗ ЗА КАПКА ОД 6 СТАПКИ : технологијата На Воздушно перниче и подигнатата рамка на работ обезбедуваат робусна заштита од случајно оштетување. Заштитата е првиот приоритет на овој трендовски случај. ПРЕДНИ И ЗАДНИ КАПАЦИ НА КАМЕРАТА : вашиот паметен телефон ви се придружува речиси секаде каде што одите. Замислете што некој можеше да види дали гледаат низ камерите. Капаците на камерата на i Phone осигурајте се дека хакерите не ги набудуваат вашите најприватни моменти во бањата или спалната соба. Едноставен систем за лизгање и на предната и на задната камера спречува хакирање на камерата. Задниот лизгач исто така ја штити вашата камера од гребнатини. ОПТИМАЛНО ВКЛОПУВАЊЕ : Премиум материјали, вклучувајќи хромирани метални копчиња и термопластично полиуретанско тело, се користат за да се обезбеди тешка заштита без да се загрози пристапноста во овој случај на i Phone 13 Pro со капаци на камерата. Овој случај е компатибилен само со iphone 13 Pro и НЕ е компатибилен со iphone 13 mini или iphone Pro max моделите. ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШИОТ IPHONE 13 Pro и ВАШАТА ПРИВАТНОСТ : овој iphone 13 Pro случај со капаци на камерата истовремено го штити вашиот i Phone од оштетување и спречува хакирање на камерата. Сајбер-криминалците сакаат да пристапат до камерите на вашите уреди за да можат да ве надгледуваат или уценуваат. Со овој елегантен и елегантен телефон за приватност, можете да ја вратите контролата врз вашата дигитална приватност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката