.

.

Случај ЗА САТУРАЦИЈА За Пожар Во Амазон 7, Стп Кожен Преклопен Фолио Држач Заштитен Капак За Пожар Во Амазон 7 2015 2017 2019 Ослободување

Случај ЗА САТУРАЦИЈА За Пожар Во Амазон 7, Стп Кожен Преклопен Фолио Држач Заштитен Капак За Пожар Во Амазон 7 2015 2017 2019 Ослободување

Оценка на стоката:

DEN 137.44
Достапност
Производот е достапен

Куќиштето е специјално дизајнирано за Пожар 7 2015 2017 2019 ослободување (5 - ти, 7-ми, 9-ти Генерал), совршено заштитете го вашиот таблет Синтетичка кожна магнетна кутија со мека внатрешност на микрофибер;Мала тежина, прекрасно чувство на допирање. Со штанд,лесно свртете се да бидете поддршка за гледање видеа;паметен држач за игла/пенкало. Лесно пристап до сите копчиња, камера и сите функции на вашиот таблет. Заштитете го таблетот од нула, отпечатоци од прсти и испакнатини, одржувајќи ја таблетата во нова состојба. Куќиштето е специјално дизајнирано за Пожар 7 2015 2017 2019 ослободување (5 - ти, 7-ми, 9-ти Генерал), совршено заштитете го вашиот таблет. Синтетичка кожна магнетна кутија со мека внатрешност на микрофибер;Мала тежина, прекрасно чувство на допирање. Со штанд,лесно свртете се да бидете поддршка за гледање видеа;паметен држач за игла/пенкало. Лесно пристап до сите копчиња, камера и сите функции на вашиот таблет. Заштитете го таблетот од нула, отпечатоци од прсти и испакнатини, одржувајќи ја таблетата во нова состојба. Случај За Пожар 7 2015 2017 2019 ослободување (5-ти, 7-ми, 9-ти Генерал) Лесно пристап до Сите функции Погодно за пристап и отстранување на пакетот вклучен : 1 Х таблет случај.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката