.

.

DUNSIHUI 553-106 Авто Влез Излез Темперамент 553106 Автомобил Жица Кабел Адаптер Приклучок Комплет Одговара ЗА HOL-Ley EFI 7 инчен Екран На Допир Дигитална Цртичка

DUNSIHUI 553-106 Авто Влез Излез Темперамент 553106 Автомобил Жица Кабел Адаптер Приклучок Комплет Одговара ЗА HOL-Ley EFI 7

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

553-106 влез излез темперамент За hol-ley EFI дигитални цртичка Хол-леј 553-106 7"Дигитална Цртичка Влез Излез Темперамент ќе се приклучи во задниот дел на холи дигитални dash.It лесен за употреба. 553106 Темперамент се работи со високо квалитетни бакарни жици и доаѓа со 12 обоени жици, 53" во должина и завиткани во разбој. 553-106 Автоматско Влезно Излезно Темперамент може да се користи за извршување на ниво, температура/притисок/сензори за патување, виртуелни прекинувачи, индикатори за долг зрак/трепкач итн. Секое прашање само контактирајте не, ние ќе ви одговориме ВО рок ОД 24 ЧАСА. и ние нудиме 12 месечна гаранција. 553-106 влезен излезен ремен За дигитална цртичка hol-ley EFI hol-ley 553-106 7"Дигитален Влезен Излезен Ремен Ќе се приклучи во задниот дел на holley digital dash.It лесен за употреба. 553106 Темперамент се работи со високо квалитетни бакарни жици и доаѓа со 12 обоени жици, 53" во должина и завиткани во разбој. 553-106 Автоматско Влезно Излезно Темперамент може да се користи за извршување на ниво, температура/притисок/сензори за патување, виртуелни прекинувачи, индикатори за долг зрак/трепкач итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката