.

.

РАЗГЛЕДНИЦИ За Завиткување БЕЛЕЖНИЦИ, Нова Слика Штипка За Облека Штипки За Украсување Слики Велигденска Фотографија Пријатели Во Форма На Боја Дрвени Прекрасни ?

РАЗГЛЕДНИЦИ За Завиткување БЕЛЕЖНИЦИ, Нова Слика Штипка За Облека Штипки За Украсување Слики Велигденска Фотографија Пријатели Во Форма На Боја

Оценка на стоката:

DEN 1049.60
Достапност
Производот е достапен

Хартија Колче Игла : ~ Користете ја оваа и практична полица за цртани филмови за да ги прикажете вашите фотографии и да ја споделите убавината на вашиот живот Симпатична Дрвена Штипка : производот е мал по големина, лесен по тежина, лесен за носење и употреба. Клип За штипки За облека : клипот има широк спектар на намени и може да се користи за ракотворби, декорација на фотографии, декорација на домот, производи за одмор итн. Штипка за облека за слики : Изработена од врвен дрвен материјал, овој пластичен клип може да го користи некое време. Мини Декоративни Облека : тоа може лесно да се земе и целосен пристап до документи или фотографии во секое време. Исто така може Да се користи Како велигден тематските декор. Хартија Колче Игла : ~ Користете ја оваа и практична полица за цртани филмови за да ги прикажете вашите фотографии и да ја споделите убавината на вашиот живот. Симпатична Дрвена Штипка : производот е мал по големина, лесен по тежина, лесен за носење и употреба. Клип За штипки За облека : клипот има широк спектар на намени и може да се користи за ракотворби, декорација на фотографии, декорација на домот, производи за одмор итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката