.

.

Атомос Целосен HDMI До Целосен HDMI Намотан Кабел

Атомос Целосен HDMI До Целосен HDMI Намотан Кабел

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Ограничена 1-Годишна Гаранција Ограничена 1-Годишна Гаранција. ATOMOS HDMI каблите се дизајнирани за атомос производи и врски со камери, со професионални повратни информации од клиентите и високо флексибилен процес на виткање. Микро терминалот во форма На Буквата Л е оптимизиран за поврзување со НИНЏА ЅВЕЗДА. Обезбедете сигурна врска. Користете нормален тип на микро кабел за да се поврзете со HDMI микро портата на вашиот фотоапарат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката