.

.

Tjlss Цинк Легура Брава Компас Планинарење Отворено Опстанок Кампување Пешачење Кука Брава Пренослив Компас За Надворешна Употреба

Tjlss Цинк Легура Брава Компас Планинарење Отворено Опстанок Кампување Пешачење Кука Брава Пренослив Компас За Надворешна Употреба

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Материјал : легура на цинк + акрилик Метод на носење : копче за закачување. Режим на прикажување : донација на игла. Цел : донирајте за навигација. Карактеристики : извонредна изработка, се чувствува добро во раката, брзо покажувајќи кога е поставен рамен, компактен изглед, одлични материјали. Материјал : легура на цинк + акрилик. Метод на носење : копче за закачување. Режим на прикажување : донација на игла. Цел : донирајте за навигација. Карактеристики : извонредна изработка, се чувствува добро во раката, брзо покажувајќи кога е поставен рамен, компактен изглед, одлични материјали. Материјал : легура на цинк + акрилик.Метод на носење : режим на закачување на задникот : донација на игла цел : донирајте за навигацијакарактеристики : извонредна изработка, се чувствува добро во раката, брзо покажувајќи кога е поставен рамен, компактен изглед, одлични материјали.Име на производ : карабинер брз висечки компас големина на производот : дијаметар 36,8 мм дебелина 11,5 мм вкупна должина 90мм тежина на производот : 52 дали е водоотпорен : да дали е отпорен на удари : Да Дали е прозрачен дисплеј : Не.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката