.

.

СОРБУС Сорбус Акрилна Козметика Шминка И Комплети За Прикажување Кутии За Складирање Накит-Испреплетени Фиоки За Да Создадете Своја Специјално Дизајнирана Шминк?

СОРБУС Сорбус Акрилна Козметика Шминка И Комплети За Прикажување Кутии За Складирање Накит-Испреплетени Фиоки За Да Создадете Своја

Оценка на стоката:

DEN 1374.40
Достапност
Производот е достапен

●Материјал : Премиум дрвени панели,еколошки, водоотпорен и отпорен на пламен, без боја, што може да се пере Големина : 34х19х32см, 13х7, 5х12, 6ин. ●Голем капацитет : Поделени прегради и фиоки за дополнително складирање, аголот на огледалото може да се прилагоди 45°, што е погодно за шминкање, невидливата кутија за ткиво е практична. ●Лесно се склопува сами, дизајн На Завртки и склопување,бајонетот за поврзување е постабилен и шамијата не е лесно да се оштети. ● Може да се користи и за складирање на разни видови накит, канцелариски материјал за работна површина, козметика и други мали предмети итн. ●Материјал : Премиум дрвени панели,еколошки, водоотпорен и отпорен на пламен, без боја, што може да се пере. Големина : 34х19х32см, 13х7, 5х12, 6ин. ●Голем капацитет : Поделени прегради и фиоки за дополнително складирање, аголот на огледалото може да се прилагоди 45°, што е погодно за шминкање, невидливата кутија за ткиво е практична. ●Лесно се склопува сами, дизајн На Завртки и склопување,бајонетот за поврзување е постабилен и шамијата не е лесно да се оштети. ● Може да се користи и за складирање на разни видови накит, канцелариски материјал за работна површина, козметика и други мали предмети итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката