.

.

Амајакз Стапчиња За Јадење 2 Пара Стапчиња За Јадење, Нелизгачки Метален Стапче За Повеќекратна Употреба Од Нерѓосувачки Челик За Суши Стапчиња За Храна Садови Куј

Амајакз Стапчиња За Јадење 2 Пара Стапчиња За Јадење, Нелизгачки Метален Стапче За Повеќекратна Употреба Од Нерѓосувачки Челик За

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

Стапчињата за јадење изработени од природно дрво со висока густина, висококвалитетно дрво се стабилни, не се лесни за свиткување или пукање и можат повторно да се користат долго време Ве молиме измијте со топла вода пред да ја користите за прв пат. Се препорачува рачно миење. €Едноставен и елегантен изглед, огледало полиран сјај, мазен сјај, лесен за чистење. ●Тенок, мазен, не груб и удобен на допир, неговиот ergономски дизајн обезбедува удобно држење. Погоден за секојдневна и формална употреба. ●Многу е погоден за секојдневна употреба, забави, забави, тематски ресторани или семејни вечери, кампување или прилики каде што се потребни дополнителни садови. Материјал : 304 нерѓосувачки челик вклучуваат : 1 пар стапчиња за јадење големина : 23 см.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката