.

.

OG 1/4 24x30x60 Со Сива внатрешна Дигитална тастатура рачка Со Пет краци едно парче челик елиминирање на меките точки И шевовите Рачно изработени завртки Од сите страни п

OG 1/4 24x30x60 Со Сива внатрешна Дигитална тастатура рачка Со Пет краци едно парче челик елиминирање на меките точки И шевовите

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

Прилагодено преместување против кражба систем Рачно изработени завртки од сите страни. Пет зборуваше рачка. Дигитална тастатура. Формирана од едно парче од 1/4" челик елиминирање на меки точки и рабови. Линијата ОГ е направена целосно од челик од 1/4 инчи, при што телото се формира од едно парче, елиминирајќи ги меките точки и шевовите. Секој сеф доаѓа со рачно изработени завртки од сите четири страни и сопствен систем за повторно заклучување. Додека повеќето компании ретко продаваат модел од 1/4" штотуку започнуваме.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката