.

.

Мемфис АУДИО 8ГКИТ 8-Мерач Засилувач Инсталирај Комплет-АФС Држач За Осигурувачи СО 60а Осигурувач, И ПАР ЕТП-17 17-Метарски RCAs

Мемфис АУДИО 8ГКИТ 8-Мерач Засилувач Инсталирај Комплет-АФС Држач За Осигурувачи СО 60а Осигурувач, И ПАР ЕТП-17 17-Метарски RCAs

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

100% чиста бакарна жица Вистински AWG номинална жица. Вклучени се блокови за дистрибуција на енергија и земја. Максимизира вашиот аудио перформанси. Неверојатен звук започнува со неверојатна врска. За да се постигнат максимални перформанси, системот бара чиста моќност. Мемфис се потпира на најквалитетната чиста бакарна жица за сите наши парчиња за поврзување. Немојте да бидете измамени од конкуренцијата што нуди ефтина жица поддржана од лажни тврдења. За крајната изведба во аудио врски не гледам подалеку Од Мемфис Конекција жица. Комплетите за засилувачи вклучуваат RCAs. Ги вклучува сите основни алатки за да се заврши квалитетна инсталација 100% чиста бакарна жица Вклучена Е Номинална Жица Со Номинална Моќност И блокови за дистрибуција на земја Ги Максимизира вашите аудио перформанси Го Продолжува животниот век на вашата аудио опрема Вклучува RCAs.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката