.

.

Статуа На Зајаче Зеродеко Послужавник За Накит Керамичка Фигурина За Велигденски Зајак Симпатична Држач За Ситници Прстен Чинија За Садови Послужавник За Храна З?

Статуа На Зајаче Зеродеко Послужавник За Накит Керамичка Фигурина За Велигденски Зајак Симпатична Држач За Ситници Прстен Чинија За Садови Послужавник

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

??ОВОШЈЕ ПЛОЧА-Кујна Порцелан Служат Јадења Карактеристики зајаче статуа, складирање накит послужавник може да биде како добра декорација за дома ??ДРЖАЧ за НАРАКВИЦА-Мултифункционален за употреба, може да биде како држач за складирање накит, исто така, послужавник за складирање на сите работи. ??ДРЖАЧ ЗА ЧАСОВНИЦИ - овој украс за послужавник за складирање клучеви за новина е употреба на декорација на домот, исто така одличен избор за подарок. ??ПЛОЧА ЗА КОЛАЧИЊА-Погодна За клуч, монети, бонбони, закуска, бисквит, чоколадо и многу повеќе, со моќни функции на продавницата. ??МАЛ ШТАНД ЗА ТОРТА-Со прекрасен изглед, послужавникот добро ги држи клучевите, исто така и како декорација на бирото. Десктоп Накит Стојат Зајаче Накит Послужавник Украси Керамички Кармин Парфем Десерт Карактеристики-Материјал : Керамички, нерѓосувачки челик; - Големина : 20, 00Х20, 00Х8, 00см;Пакет Вклучувајќи 1 х послужавник за накит.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката