.

.

Dasaita Со Scout HD Android Автомобил Стерео 10.2 За Хонда Спогодба 2013 2014 2015 2017 Carplay Android Auto WiFi Главна Единица 1280x720 IPS Екран НА Допир 4G RAM МЕМОРИЈА 64G ROM GPS Навигација

Dasaita Со Scout HD Android Автомобил Стерео 10.2 За Хонда Спогодба 2013 2014 2015 2017 Carplay Android Auto WiFi Главна Единица 1280x720

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

ПРОЦЕСОРОТ : Rockchip PX6 RK3399;RAM МЕМОРИЈА : 4 GB ; ROM : 64 GB ; Работи непречено Резолуција : 1280*720; Капацитивен дисплеј со повеќе допири. Звучен Чип : TDA7850 4*50 W; Уживајте во музиката за секој диск. Android Auto / Apple Carplay (Жичен Комплетен Комплет Приклучок И Игра Вклучува Се што Ви Треба За Да Инсталирате Што Ги Задржува Фабричките Контроли на Воланот, Фабричкиот Адаптер за Антена.(Ако вашето ОЕМ радио Со Оригинален Екран, слободно контактирајте не преку "Добијте Поддршка За Производот"). ?●ПРОЦЕСОР Со високи Перформанси Со Капацитет За Складирање ● Оваа Главна Единица со Моќен Процесор Hexa-core PX6, 64 Bit, 4 GB RAM МЕМОРИЈА, 64 G ROM И Најновиот Оперативен Систем Android 10. Обезбедете Побрзо и Поодговорно Користење Искуство. ?Вашите Омилени Апликации, Apple Car Play Вграден повик без раце и стриминг на музика, Компатибилен Со Hi-Res Аудио Видео датотеки; 18fm Уживајте во милиони најнови андроид апликации од google play store, игри, музика, филмови, Комплетен Комплет За Приклучок И Репродукција Вклучува Сѐ што Ви Треба За Да Инсталирате Што Ги Задржува Фабричките Контроли на Воланот, Фабрички Адаптер за Антена.(Ако вашето ОЕМ радио Со Оригинален Екран, слободно контактирајте не преку "Добијте Поддршка За Производот"). ?●ПРОЦЕСОР Со високи Перформанси Со Капацитет За Складирање ● Оваа Главна Единица со Моќен Процесор Hexa-core PX6, 64 Bit, 4 GB RAM МЕМОРИЈА, 64 G ROM И Најновиот Оперативен Систем Android 10. Обезбедете Побрзо и Поодговорно Користење Искуство.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката