.

.

Макскури Случај за Iphone 12 Pro Max Случај, Цвет Заштитна Покривка за Жени &засилувач; Девојки, Shockproof Droproof Хард Назад Со Силиконски Гумени Браник Телефон Случаи за iPhone12ProMax

Макскури Случај за Iphone 12 Pro Max Случај, Цвет Заштитна Покривка за Жени &засилувач; Девојки, Shockproof Droproof Хард Назад Со Силиконски

Оценка на стоката:

DEN 175.84
Достапност
Производот е достапен

Одговор : да, совршено и одговара само на i Phone 12 Pro Max (Не одговара за i Phone 12 или mini, тие се помали од pro max). Одговор : да, случајот дозволува безжично полнење. И не треба да го отстранувате пред да го ставите на безжичен полнач. Одговор : не, не е изграден со заштитник на екранот, треба да го додадете сами, Но тоа е подигната заштита на работ, што му дава на вашиот телефон посеопфатна заштита кога вашиот i Phone со лицето надолу. Ве молиме слободно контактирајте со нас ако имате какви било прашања, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Тешка Заштита, Но Не И Гломазна. Хибриден Материјал Дизајн. Долготраен, Уникатен Дизајн. Совршено Држење, Против Гребење. Компатибилен Со apple i Phone 12 Pro Max (Објавен 6,7 инчи 2020); Дајте му на вашиот уред цело тело околу заштитата. Изработена со ултра издржлив висококвалитетен силикон и КОМПЈУТЕР, комбинирана во се-во-едно парче дизајн, меката силиконска обвивка одвнатре го одржува задниот дел од телефонот без гребење. Неверојатни живописни графики во боја прифаќаат IMD технологијата прави попривлечна и никогаш не исчезнува, добар стисок и џеб пријателски. Подигнатите рабови нудат дополнителна апсорпција на удари, ги одржува вашиот екран и камера побезбедни кога се поставени лице или наидуваат на ненадејни капки и падови. Прецизно : Лесен за инсталирање и пристап до сите контроли и карактеристики; Совршени исечоци за звучници, камера и други порти. Компатибилен Со apple i Phone 12 Pro Max (Објавен 6,7 инчи 2020); Дајте му на вашиот уред цело тело околу заштитата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката