.

.

Скршено Стакло Сад Алатка Мелница Рачно Дома Кујна Храна Мелница Нерѓосувачки Челик Ресторан Бибер Кујна,Јадење &засилувач; Бар Ручек Коцки За Возрасни

Скршено Стакло Сад Алатка Мелница Рачно Дома Кујна Храна Мелница Нерѓосувачки Челик Ресторан Бибер Кујна,Јадење &засилувач; Бар Ручек Коцки За

Оценка на стоката:

DEN 1596.80
Достапност
Производот е достапен

Прилагодлива Мелница Која Ви Овозможува Да Ја Контролирате Грубоста На Има Индикатор За Мелење Што Ви Овозможува Да Изберете Помеѓу Грубо Или Фино Мелење. Контејнери за топла Храна За Кутии За Ручек Супа Може Организатор Домашна Организација Мора Да Има Може Организатори И Складирање За Чајната Кујна Метал Зачини Чаши Мраз Контејнер Големи Контејнери Стакларија Контејнери За Складирање Метал Ручек Контејнери Храна Канистри. Лесен За Употреба, Одвртете Го Капакот И Пополнете Во Мелница. Стакленото Тело Го Олеснува Гледањето На Нивото На Внатрешноста На Мелницата. Херметички Контејнери За Складирање Храна За Оставата, Чајната Кујна Сад За Складирање За Печење Сет Житни Чаши Закуска Магацинот Контејнери За Житни Култури Складирање Херметички Канистри За Храна Домашни Работи Сад За Складирање Кисели Краставички Отпад Од Храна За Кујнски Големи Контејнери. Виножито Пиперки, Црвени Пиперки, Турски Пиперки. Сад За Складирање За печење Поставена Кујна Има Потреба Од Акрилно Складирање Сад За Складирање Кисели Краставички Пресечени Контејнери За Храна Со Капаци Сад За Леб Метални Чаши За Зачини Канистри За Храна Корпа За Складирање Стаклени Садови со. Благодарение на Нивните Огромни Капацитети, нема Да Морате Многу Често Иако Се Полнат! Тие Дури Имаат Акрилни Стаклени Прозорци Што Покажуваат Кога Нивоата Се Ниски. Ergономскиот Дизајн Се Вклопува Во Вашата Рака, Обезбедувајќи Кујнска Решетка За Складирање Канистри За Храна Контејнери За Супа За Еднократна Употреба Со Капаци Отпад Од Храна За Контејнери За Складирање Во Кујна За Организатори На Фрижидери За Оставата, Чајната Кујна И Складирање Чисти Со Капаци Контејнери За Храна Со Капаци 3 Прегради Домашни Уреди Производи За Складирање На Цуцла Кујна Потреби. Вкупна Димензија : 8 2/5 "Х Х 2 1/2" Л Х 2 1/2 " В (21, 5х6, 5х6, 5см) Комплет Контејнери За Складирање За Печење Кујнски Потреби Отпорни На Мирис Тегла Канистри За Кујнски Бројач Акрилни Чинии За Складирање За Еднократна Употреба Со Големи Контејнери за Складирање Храна Со Капаци Херметички Сад За Леб Метални Чаши За Зачини 3 Чаши Стаклени Контејнери за Складирање со Капаци. Алатка За Мелница За Контејнери со скршено Стакло Рачна Мелница За Домашна Кујна Мелница За Храна Од Нерѓосувачки Челик Кујна Од Ресторан Бибер, Послужавници За Ручек За Јадење И Бар за Возрасни Прилагодлива мелница која ви овозможува да ја контролирате грубоста на .

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката