.

.

2003-2005 SX 85 Пренапони Портокал Сенге Графика Комплетен Комплет Со Возач I. D. Компатибилен Со KTM

2003-2005 SX 85 Пренапони Портокал Сенге Графика Комплетен Комплет Со Возач I. D. Компатибилен Со KTM

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

2003-2005 СХ 85 ПРЕНАПОНИ Портокал Сенге Графички Комплет Компатибилен со КТМ Прикажаната фотографија ги покажува точните налепници што ќе ги добиете. Ве молиме погледнете ја фотографијата за да бидете сигурни дека ја добивате точната количина на покриеност што ја сакате. Можете да се префрлате помеѓу основата, комплетната И Личната Карта на возачот за да ги видите сите разлики. Најагресивните лепила и најтрајната графика на пазарот, Загарантирана! ПЛАСТИКАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНА. Нашиот процес на дигитално печатење гарантира кристално јасен графички комплет со висока дефиниција кој гарантирано ќе се истакне во толпата!. Дебелина од 22 мил. Отпорен на гребење со технологија за самолекување за екстремни услови за возење. Предметот што го добивате е гордо произведен во САД и е направен за да одговара на наведениот модел без потреба од кастрење. СЕНГЕ ГРАФИКАТА Е ДИЗАЈНИРАНА ДА БИДЕ НАЈДЕТАЛНА, НАЈКВАЛИТЕТНА ГРАФИКА НА РАСПОЛАГАЊЕ. НАШИОТ НАЈСОВРЕМЕН ПРОЦЕС НА ДИГИТАЛНО ПЕЧАТЕЊЕ ВО КОМБИНАЦИЈА СО ВРВНИ МАТЕРИЈАЛИ И УЛТРА ДЕБЕЛИ ЛАМИНАТИ, СОЗДАВААТ ИСКЛУЧИТЕЛНО ИЗДРЖЛИВ, КРИСТАЛНО ЈАСЕН, СО ВИСОКА ДЕФИНИЦИЈА, ГРАФИЧКИ КОМПЛЕТ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката