.

.

2023 Мајмуни Ѕид Календар Од Светлиот Ден, 12х12 Инчи, Симпатична Симпатична Диви Животни Забава Детска Зоолошка Градина Фотографија

2023 Мајмуни Ѕид Календар Од Светлиот Ден, 12х12 Инчи, Симпатична Симпатична Диви Животни Забава Детска Зоолошка Градина Фотографија

Оценка на стоката:

DEN 208.96
Достапност
Производот е достапен

ОСТАНЕТЕ ОРГАНИЗИРАНИ : 2023 Мајмуни Календар! Постојат неколку места во светот каде што не можете да најдете мајмуни Занишан од дрвја, јадење банани, крадење од туристи. Мајмуните, општо земено, се најразновидната група примати во светот. Овој 12-месечен календар за ѕид на диви животни ќе ве однесе низ најдобрите слики што можевме да ги најдеме, Од Азија до Северна Америка. Уживајте во нашиот симпатичен календар за ѕид на мајмуни 2023 година. Висок КВАЛИТЕТ : 2023 Календар На Примати - Големина Затворена : 12 х 12 Инчи. Отворено : 12 х 24 Инчи. Не крвари! 13 Целосни Слики Во Боја! Сите фотографии се рачно избрани од широк спектар на фотографи од целиот свет! Не се прават компромиси за квалитетот или содржината на сликата во нашиот животински ѕиден календар 2023 година. РАЗНОВИДЕН : класичен квадратен календар е идеален за создавање сопствен изглед во бањи, дневни соби, спални соби, домашни кујни, вашата канцеларија, на вашето биро, гаража, класна соба на училиште, дури и вашата пештера или маж, дувло или бар! Овој календар трае од септември 2022 година до декември 2023 година, обезбедувајќи четири дополнителни месеци за планирање. (Септември 2022 година-декември 2022 година е распоред на прв поглед. ДИЗАЈНИ : Светлиот Ден нуди планери и календари за ѕидови, клупи и фрижидери! Тони ДИЗАЈНИ : Мачки, мачиња, кучиња и кученца од сите раси! Прекрасни Национални паркови, Американски градови и држави, коњи, див живот, фотографија на природата и многу повеќе!. СОВРШЕН ПОДАРОК : Божиќ, таен дедо мраз, забава во канцеларија на бели слонови или семејни размени, колега, пријатели, роденден, годишнини или убаво внимателно изненадување. Идеален за некој за кој е тешко да се купи и е одлична идеја во последен момент. ОСТАНЕТЕ ОРГАНИЗИРАНИ : 2023 Мајмуни Календар! Постојат неколку места во светот каде што не можете да најдете мајмуни. Занишан од дрвја, јадење банани, крадење од туристи. Мајмуните, општо земено, се најразновидната група примати во светот. Овој 12-месечен календар за ѕид на диви животни ќе ве однесе низ најдобрите слики што можевме да ги најдеме, Од Азија до Северна Америка. Уживајте во нашиот симпатичен календар за ѕид на мајмуни 2023 година.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката